تکنولوژی موبایل های آینده Options

در حال حاضر میتوانید به این دستیارهای مجازی دستوراتی بدهید و از آن ها بخواهید کارهای خاصی را برایتان انجام دهند؛ مثل تنظیم هشدار ساعت، ثبت وقایع و قرار ها در تقویم، تماس گرفتن یا ارسال پیام برای مخاطبین، جستجو در اینترنت و غیره.

با دوره های آموزش تعمیرات موبایل پارسه شما هم میتوانید یک تعمیرکار حرفه ای موبایل شوید

المحتوى الذي تريدون تصفحه لم يعد في الخدمة أو غير متوفر حاليا.

هواداران آیفون به گوش باشید! ‌آیفون جدید در راه است! بعد لو رفتن‌های مکرر از تصاویر آیفون جدید، هوادارن اپلی، منتظر یک آیفون بی‌عیب و نقص هستند!.............

مجتمع الميم يتهم بوتين بجعله كبش فداء لحربه في أوكرانيا

"شرط أوروبي" قبل إدراج حرس إيران الثوري على قائمة الإرهاب

"مفترس يرتدي معطفا أبيض".. إدانة طبيب أمريكي بالاعتداء الجنسي على زوجة مرشح أمريكي سابق للرئاسة

اما در آینده میتوانیم انتظار انواع جدیدی از حافظه ذخیره سازی را داشته باشیم که اطلاعات را به صورت نامحدود و بدون نیاز به اینترنت ذخیره میکنند. البته این امر فعلا در حد تصور است اما مگر همه تکنولوژی های جدید ابتدا از تصورات و تخیلات افراد آغاز نشده اند؟

انفجار مرفأ بيروت: المحقق العدلي يوجه اتهامات لرئيس الوزراء السابق دياب والنائب العام عويدات

لماذا أثار خطاب حسن نصر الله الأخير جدلا عبر مواقع التواصل الاجتماعي؟

ما حاضر به حمل دستگاهی که برای اجرای بازی ها کارتریج بخورد نیستیم و برای همین است که کمپانی ها، این تلفن های باریک و جذاب را جلوی چشم های مردم به رقص در می آورند. پس ما تلفن هایی با طراحی زیبا، باریک و سبک می خواهیم و در عین حال، وابستگی زیادی به سرویس ها داریم، چه بازی باشند، چه چک کردن ایمیل. بیایید منتظر باشیم تا ببینیم دستگاه های آینده، چه چیزهای جدیدی در حوزه طراحی و سرویس ها برای ما خواهند داشت، زیرا فقط گذر زمان از نوآوری ها پرده برداری می کند.

با این وجود نسل بعدی گوشی های هوشمند در آینده متفاوت خواهند بود. در آینده گوشی هوشمند شما قادر خواهد بود حال و هوای شما را تشخیص تکنولوژی موبایل دهد. و بر اساس خلقی که دارید با تعریف کردن یک جک شما را بخنداند یا شاید حتی شما را تسلی دهد. گوشی های هوشمند در آینده میتوانند بسته به فعالیت هایی که در گذشته داشتید، اقدامات آینده شما را پیش بینی کرده یا بدون این که درخواست کنید کارهایتان را انجام دهند.

۵. دوربین های بیشتر با کیفیت بالاتر در گوشی های هوشمند در آینده

. روسيا تحذّر من حرب عالمية اقتصاد غرق سفينة شحن قبالة السواحل اليابانية.. وجهود الإنقاذ جارية لانتشال طاقمها يدعمون "القرض الحسن".. تفاصيل عن لبنانيين عاقبتهم أميركا مادة إعلانية

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *